Strona Główna O mnie

O mnie

CZEŚĆ,

Jestem Klaudia Kołdras i witam Cię na moim blogu!

Mam 28 lat, a od pięciu mieszkam w Norwegii. Przeprowadziłam się tu zaraz po skończeniu studiów licencjackich na Uniwersytecie Gdańskim. Dlatego też w Trójmieście zostawiłam spory kawałek mojego serca, a gdy tam wracam, zawsze czuję się jak... na pierwszej randce. Pierwsze 3 lata mojej norweskiej przygody spędziłam na północy tego kraju, dokładnie w miejscowości Bodø. Od października 2018 roku moim domem jest Oslo. Obecnie jestem studentką na OsloMet, gdzie próbuję moich sił na kierunku medier og kommunikasjon. Uwielbiam poznawać kulturę tego kraju, a swoją wiedzą, którą zdobyłam na rocznych studiach językowo-socjologicznych, staram się dzielić również tutaj.

Jestem zwolenniczką prostego życia i wierzę, że mniej naprawdę znaczy więcej. Uczę się odpuszczania, przede wszystkim sobie, ale również innym. Od ponad trzech lat jem roślinnie, a zdrowy styl życia jest ze mną od dawna. Nie boję się rozmawiać o tym, co często uznawane jest za temat tabu (niestety).

Nie jestem osobą, która będzie próbowała pokazać Ci, jak masz żyć. Chcę Cię inspirować, dodawać otuchy, rozmawiać i przypominać o tym, że każdy zasługuje na dobre życie.

Uwielbiam wszystko, co związane z byciem kreatywną. Nieustannie rozwijam swoje pasje, a są nimi: fotografia, sport, roślinne gotowanie oraz pisanie. Codziennie uczę się siebie, a także staram się celebrować niepozorne chwile, które przecież budują naszą codzienność.

JAKA TEMATYKA POJAWIA SIĘ NA BLOGU?

 

  • Dieta roślinna i bezglutenowa,
  • przepisy na zdrowe, a przede wszystkim, łatwe dobroci,
  • samoakceptacja i życie w zgodzie z samym sobą,
  • zwykłe życie,
  • codzienność w Norwegii, nauka norweskiego, studia w Norwegii
  • naturalne kosmetyki,
  • fotografia,
  • odkrywanie świata, podróże w rytmie slow.

 

Na blogu znajdziesz kategorie, które sprawnie pozwolą Ci odnaleźć odpowiednie wpisy. Nie pozostaję mi nic innego, jak tylko życzyć Ci, miłej lektury!