Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest właściwe dobranie bielizny. Kobieta nie może po prostu wejść do sklepu, podać wymiary biustu i kupić, co jej się spodoba. Musimy wszystko dokładnie przymierzyć i dopasować – do tego każdy producent ma inne rozmiarówki. to dodatkowo utrudnia zadanie.

Z problemem borykamy się też, gdy pojawi się w naszej głowie hasło „Bielizna nocna damska”, bowiem nie kierujemy się tylko i wyłącznie rozmiarem i czy wszystko pięknie pasuje. Niezwykle ważne jest też, by całość pięknie się na nas prezentowała i żebyśmy czuły się w niej komfortowo. Kolory kolorami, choć pamiętajmy, że na przykład czarny wyszczupla, co może być czasem bardzo korzystne. Z kolei czerwone barwy potrafią rozbudzić namiętność. Może warto połączyć te dwa kolory? Pobawmy się w przymierzalni, sprawdźmy różne warianty.

Przy wyborze bielizny nie oglądajmy się na mody, na nasze koleżanki, wybierajmy w taki sposób, byśmy my były w niej szczęśliwe. Ewentualnie również nasz partner, ale to już zupełnie inna historia…