Obuwie męskie wysokie

Buty są bardzo ważnym dodatkiem estetycznym każdego stroju. Można powiedzieć, że są niezbędne, bo jak byśmy wyszli na dwór bez butów? W aktualnym sezonie mody, a mianowicie jesień-zima 2012/2013 jest parę ciekawych propozycji obuwia dla mężczyzn. Buty można podzielić na 3 rodzaje. Sportowe, pół eleganckie oraz te całkowicie eleganckie (formalne).

Pierwsza kategoria, czyli buty sportowe są to na przykład sztyblety, brogsy itd. Ich masywne kopyto jak i odznaczające się detale sprawiają, że przywierają one typowy styl uliczny. Są to modele butów, które noszą najczęściej młodzi mężczyźni. W tym sezonie również modne są tak zwane,, żółciaki’’. Jest to obuwie jak sama nazwa wskazuje koloru żółtego, z naturalnej skóry. Buty te są nieprzemakalne i posiadają prosty design. Wyglądem przypominają one zwykłe trapery bądź też buty do chodzenia po górach. Idealnie nadają się na gorsze warunki pogodowe panujące w jesień i zimę. Tak jak w tamtym roku tak i teraz są one bardzo modne.

Kolejny styl można powiedzieć, ze sportowych butów to buty wojskowe, które zawsze są na czasie. Na srogą zimę proponuje się dla mężczyzn śniegowce. Ciepłe, wygodne i nie przemakalne. Wszystkie te buty są zazwyczaj zrobione ze skóry. Oprócz oczywiście żółtych butów, reszta zazwyczaj ma odcienie brązowe, czarne, szare, grafitowe lub wojskowe – brązowo, zielone. Drugi typ obuwia męskiego, który będzie modny na ten sezon jesień-zima to styl półelegancki. Buty tego stylu posiadają masywną podeszwę. Zrobione są zazwyczaj ze skóry o matowej fakturze. Są to typowe trzewiki w kolorach tradycyjnych (brązowy, czarny, grafitowy, szary). Są idealne zarówno do eleganckich strojów jak i do jeansów.