Ujawnia się to jako szorstkość naskórka przy dotyku i jego nadmiernym powierzchownym złuszczaniem. Inną cecha fotostarzenia skóry są zmiany w obrębie gruczołów łojowych. Może warto podjąć to niezwykłe wyzwanie! Młody i zdrowy wygląd naszej cery jest wypadkową wielu czynników: skłonności genetycznych, stanu zdrowia, diety czy stopnia zanieczyszczenia środowiska, w którym żyjemy kosmetyki do makijażu. Wraz z upływem lat coraz większe znaczenie w utrzymaniu dobrej kondycji skóry zyskują też właściwe nawyki pielęgnacyjne.Staranne oczyszczanie, tonizacja i odżywianie to podstawowe, niezbędne zabiegi kosmetyczne, które – wykonywane regularnie – pozwolą zachować naturalną świeżość cery przez długie lata. Rumianek jest znany ze swoich właściwości kojących i pielęgnacyjnych, dlatego nowa Naturella pomaga zapobiegać podrażnieniom skóry oraz zapewnia poczucie delikatności chroniąc naszą wrażliwość paznokcie.

Używanie szczoteczki do mycia rąk pozwoli ci pozbyć się zbędnego naskórka makijaż. Moda na jasną, rozświetloną cerę utrzymuje się od ponad roku. Do wykonania takiego makijażu służą między innymi pudry rozświetlające.

Stosuj specjalistyczne podkolanówki i rajstopy uciskowe, których zadaniem jest utrzymanie właściwego ciśnienia, mimo niesprawnej pracy zastawek i żył. Stanowią one wsparcie (protezę) dla mięśni łydki, wspomagając niewydolne zastawki ułatwiają odpływ krwi z nóg.

Każdy wyrób uciskowy powinien być dobierany indywidualnie (dla każdego chorego osobno), przez lekarza, który dokonuje precyzyjnych pomiarów nóg, dobierając odpowiednią klasę ucisku rajtuzy lub pończoch przeciwżylakowych. Wyroby te są bardzo estetyczne i w niczym nie odbiegają od naszego wyobrażenia o zwykłych pończochach. Masaż ten jest dość specjalistyczny i nieobojętny dla zdrowia dlatego nie powinien być wykonywany przez amatorów. Endermologia to rodzaj masażu, który wykonywany jest za pomocą specjalnej aparatury. Oddziaływuje na skórną i podskórną tkankę łączną. Poprzez zwiększenie miejscowego mikrokrążenia pomaga przywrócić prawidłowe jej odżywienie i przyczynia się do ograniczenia nadmiaru podściółki tłuszczowej. W efekcie poprawia wygląd i napięcie skóry. Każdy zabieg trwa ok. minut i jest przeprowadzany początkowo dwa razy, później raz w tygodniu.Gładkie i dobrze wypielęgnowane paznokcie zwracają uwagę i są bardzo istotne dla wszystkich kobiet.