New Season – 300×600

Wiosna to żywe kolory i wyraziste wzory. W tym sezonie dominować będzie czerwień, krata, a także pastelowe kolory. Sukienki nie posiadają głębokich dekoltów, wręcz przeciwnie, wycięte są delikatnie tuż pod szyją, dają możliwość uzupełnienia biżuterią. Sukienki w kwiaty są romantyczne i sprawdzają się dobrze w każdej okoliczności. Jeżeli lubisz praktyczną odzież sukienka w kwiaty będzie dobrym wyborem. Kwiaty przypominają o wiośnie i są symbolem kobiecości. Barwy swoich kwiatów na sukience możesz dobrać do urody. Kobiety o zimnych odcieniach mogą wybrać błękity, szarości i granaty. Kobiety o ciepłych barwach wyraziste pomarańcze i beże.

Sukienki w żywych kolorach to hit ostatnich sezonów, który nadal utrzymuje się na fali modowych trendów. Sukienki w żywych kolorach, takich jak różowy, pomarańczowy i żółty powinny mieć prosty krój. Dobrze prezentują się sukienki do kolan z dekoltem w łódkę, z rękawem 3/4. Dla drobnej ozdoby sukienka może posiadać odcięcie w pasie w postaci zamka lub fantazyjnie wykrojone rozporki.

Najlepszą propozycją będzie sukienka wieczorowa w mocnej czerwieni przeznaczona jedynie dla zdecydowanych pań. Sukienka jest bardzo nowoczesna posiada interesujący krój, a także rozporki z dużym potencjałem w górnej i dolnej części. Jeśli chcesz zabłysnąć nieszablonową elegancją zwróć uwagę na ten model czerwonej sukienki.

Sukienki w kratę to coraz bardziej doceniane kreacje. W tym sezonie modne będą sukienki w każdy rodzaj kraty. Dla urozmaicenia sukienki w kratę połączono z jednobarwnymi elementami, które podkreślają kolorystykę sukienki. Ten rodzaj kreacji dobrze sprawdza się w dopasowanym kroju z mocniej wyciętym dekoltem.

Sukienki pastelowe również zostają w modzie. Zmienia się jednak ich kolorystyka, idealne będą delikatne błękity, odcienie musztardowe i cytrynowe. Pastelowe sukienki prezentują się najlepiej w towarzystwie opalonej skóry, niemniej możesz spróbować przełamać zimne ciepłym, czyli porcelanowy odcień skóry pastelem musztardowym lub łososiowym.