Kanon ślubnej mody męskiej od lat pozostaje niezmienny. Całe przedsięwzięcie polega na odpowiednim dobraniu koszuli do krawata i poszetki (albo na odwrót), i wyboru odpowiednich butów. Jedyna kwestia, której musicie poświęcić nieco więcej uwagi to sam krój koszuli (zdecydowanie polecamy wersję z tradycyjnymi spinkami w mankietach ? to nigdy nie wychodzi z mody).

Wybór sukni ślubnej to już sprawa nieco bardziej złożona. Pamiętaj, że jakkolwiek wszystkie jesteśmy idealne, to każda z nas jest wyjątkowa. Każdy producent sukien ślubnych będzie posiadał w ofercie pewną pulę odgórnie ustalonych rozmiarów, które niekoniecznie zawsze idealnie pasować będą do Twojej sylwetki. A przecież zależy Ci, żebyś w ten jeden, najważniejszy w życiu dzień, wyglądała obłędnie.

Bardzo dobrym pomysłem jest wcześniejsze umówienie się z krawcową, która dopasuje każdą suknię do Twoich potrzeb. Zaplanuj to odpowiednio wcześniej a możesz być pewna, że kiedy tylko staniesz przed ołtarzem, wszyscy będą Cię podziwiać. A wśród nich ten jeden, jedyny ? Twój przyszły mąż.