Przedłużanie włosów stało się bardzo popularną usługą w ostatnich latach w Polsce. Coraz więcej Pań decyduje się na wykonanie takiego zabiegu, pozwalającego w krótkim czasie wydłużyć włosy naturalne nawet do 60cm.

Najpopularniejszą obecnie metodą przedłużania włosów jest metoda Racoon, oferowana przez firmę Racoon Polska. Polega ona na łączeniu włosów naturalnych klientki z włosami doczepianymi (do dyspozycji są włosy słowiańskie, włosy azjatyckie oraz włosy europejskie) za pomocą mikrołączenia ze specjalnego kleju (tzw. wosku kreatynowego). Przy każdym zabiegu tworzonych jest około 200 pasemek w różnych częściach głowy co powoduje, że fryzura wygląda bardzo naturalnie.

W Polsce już ponad 2000 salonów fryzjerskich oferuje przedłużanie włosów metodą Racoon, co stawia firmę Racoon Polska na pozycji absolutnego lidera w przedłużaniu włosów w Polsce.

Każdy salon fryzjerski, zainteresowany wprowadzeniem metody Racoon do własnej oferty, może zdecydować się na profesjonalne szkolenie, przeprowadzane w ośrodku szkoleniowym Racoon Polska w Waszawie. Aktualna oferta szkoleń znajduje się na stronie internetowej firmy.