Nierówności

Wiele kobiet ma od zarania dziejów ten sam problem (wcale nie bo kiedyś nie było TAKIEJ technologii jak w czasach teraźniejszych). Mianowicie chodzi o odwieczny dylemat co wybrać, by żyło się kobietom lepiej, łatwiej, wygodniej. Dylemat ten dotyczy tego z czym żaden mężczyzna nigdy w swoim życiu nie musiał się stykać i z czym nie będzie miał do czynienia. Chodzi o to co wybrać: tampony czy podpaski…
Pewnie. Myślcie sobie co chcecie. Podejrzewaliście, że chodzi o coś na skalę światową? Ale przecież to jest problem na skalę światową… Miesiączka nie robi żadnych wyjątków ze względu na kolor skóry czy wyznanie religijne. Ba! Nie wybrzydza nawet w przypadku kiedy chodzi o kobiety polityków! Każda ma tak samo uciążliwy problem.
Więc nie śmiejcie się z tego, że to TAKI OGROMNY dylemat. To ciężki wybór, którego dokonać muszą wszystkie Panie.
A więc co wybrać? To w czym Wam drogie Panie wygodniej. Nie ma się czego bać przy wyborze tamponów, gdyż są może mniej komfortowe, ale za to skuteczne, a podpaski są zdecydowanie mniej krępujące, również skuteczne, ale troszkę z nimi więcej zachodu jeśli chodzi o „wymianę”.
Sugeruję tampony w tej nierównej walce.